Mé rozhodnutí stát se myslivcem

Lásku k přírodě, rybolovu a myslivosti ve mě  vypěstoval tatínek mé matky. Vystudoval lesnickou školu v Kácově a celý svůj život zasvětil práci v mysliveckém sdružení v Žíželicích nad Cidlinou. Toulali jsme se spolu po lese, vysedávali u řeky Cidliny. Bohužel děda v mých čtyřech letech  ve věku 48 let náhle zemřel. Vždy, když se mi něco v myslivosti zadaří tak si na dědu Stanislava Šafaříka vzpomenu a věřím, že by měl ze mě obrovskou radost a byl by na mě hrdý. 

Rybolovu jsem se věnoval ještě v době kdy jsem chodil na první stupeň základní školy. Myslivost mi zůstala v srdci přirostlá více. Kamarádi jsem moc nevyhledával a raději se sám toulal po lese a stavěl krmná zařízení pro zvěř. Nemohl jsem se dočkat až budu moci složit zkoušky z myslivosti.

Příprav ke zkouškám jsem se účastnil v  Okresním mysliveckém spolku Nymburk. Zkoušky jsem úspěšně vykonal dne 29. srpna 2009.  

vykonané zkoušky z myslivosti.pdf (631,1 kB)

 

Zbrojní průkaz

Zkoušky na vydání zbrojního průkazu " C " jsem úspěšně složil na střelnici v Katusicích dne 30.4.2010.

 

Členství v mysliveckém sdružení

Jako adept jsem zahájil svou činnost v mysliveckém sdružení Mezilesí Čachovice. Mezi myslivce tohoto sdružení jsem byl slavnostně pasován na výroční schůzi dne 26.2.2011. 

pasovací list.pdf (1,1 MB)

 

Pasování provedl hospodář sdružení p. Macek.

 

Po slovení mého prvního kusu černé a srnčí zvěře  jsem byl na členské schůzi mysliveckého sdružení  dne 5.8.2011 

pasován na lovce zvěře černé

lovec zvěře černé.pdf (1,3 MB)

pasován na lovce zvěře srnčí

lovec zvěře srnčí.pdf (1,4 MB)